Vispārīgie un piegādes noteikumi

Noteikumi

Vispārīgie un piegādes noteikumi

Pirms pasūtījuma veikšanas lūdzam iepazīties ar SIA „COREAN”, Reģ. nr. 44103126306, PVN maks. nr. LV44103126306,

  juridiskā adrese - Jāņa Grestes 12-83, Rīga, LV-1021, (turpmāk – Sabiedrība) un tam piederošā interneta veikala bycorean.com lietošanas noteikumiem un paziņojumu par fizisko personu datu apstrādi lasāmi nodaļā privātuma politika.
Atteikuma tiesības.
1. Pasūtot preces 
bycorean.com Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no pirkuma un atgriezt preci. Par lēmumu izmantot atteikuma tiesības, lūdzam mūs informēt pirms atteikuma termiņa beigām rakstot uz e-pastu corean@inbox.lv vai zvanot uz klientu apkalpošanas tālruni +371 25174491. Atteikuma tiesības iespējams izmantot tikai tādā gadījumā, ja prece, no kuras vēlaties atteikties nav bijusi atvērta, lietota, testēta un  ir neskartā, neatvērtā, nesabojātā, jeb tādā pat iepakojumā, kā saņemšanas brīdī. Atteikuma gadījumā pēc sazināšanās ar klientu apkalpošanas speciālistu, prece būs jāsūta uz bycorean.com juridisko adresi izmantojot sūtīšanas pakomātu starpniecību. Pakomāta izmaksas par atgriežamās preces sūtīšanu sedz atgriezējs. Ja pēc preces saņemšanas un apskates tā atbildīs atteikuma tiesībām, tad iztērētā nauda par preces atgriešanu tiks pārskaitīta atgriezējam uz viņa norādītu bankas kontu kopā ar atmaksu par atgriezto preci.

2. Pirkumu bycorean.com interneta veikalā var veikt gan reģistrēti, gan nereģistrēti lietotāji jebkurā diennakts laikā. Veicot pasūtījumu, Jūs apliecināt, ka esat iepazinies ar šiem noteikumiem un esat ticis informēts par pienākumu veikt samaksu par pasūtītajām precēm. Visi veiktie pasūtījumi tiek apstrādāti 1 bycorean.com darba dienas laikā.
3. Preču cenas ir norādītas eiro un iekļauj pievienotās vērtības nodokli 21%. Maksa par preču iepakošanas materiālu ir iekļauta preces cenā. Preces cenā nav iekļautas piegādes izmaksas, tās ir norādītas rēķinā atsevišķi. 
4. Patērētājs ir tiesīgs pieteikt prasījumu Sabiedrībai par preces neatbilstību līguma noteikumiem 1 darba dienas laikā no preces saņemšanas.

5. Interneta veikalā bycorean.com iespējams norēķināties izmantojot maksājumu kartes

MASTERCARD un VISA

,

tiešsaistes pieslēgšanos savai internetbankai, vai veicot rēķina apmaksu ar bankas pārskaitījumu.


6.Piegāde
Preces tiek nodrošinātas ar SIA ''DPD Latvija'' palīdzību . Piegāde 2 - 5 darba lienu laikā. Piegādes izdevumus sedz preču pasūtītājs, tie ir redzami laikus, pirms pasūtījuma apstiprināšanas (fiksēta piegādes likme). Izņēmumi - kad mēs nodrošinām bezmaksas piegādi, vai piešķiram tai atlaides.,

''DPD LATVIJA'' SIA kontakti pieejami pārejot uz saiti:

https://www.dpd.com/lv/home/about_dpd/contacts

MĒS SNIEDZAM ''DPD LATVIJA'' SIA TIKAI TOS JŪSU PERSONAS DATUS, KAS NEPIECIEŠAMI PASŪTĪJUMA PIEGĀDEI, ''DPD LATVIJA'' SIA TOS CITIEM MĒRĶIEM NEIZMANTO. ''DPD LATVIJA'' SIA PRIVĀTUMA POLITIKA PIEEJAMA SPIEŽOT UZ SAITES https://www.dpd.com/lv/sakums/noteikumi/dpd_latvija_privatuma_politika

Tiklīdz paka tiks piegādāta Pickup Paku Bodē, Jūs saņemsiet SMS, kurā būs ietverta sekojoša informācija:
- pakas numurs;
- PIN kods;
- Pickup Paku Bodes nosaukums;
- Pickup Paku Bodes adrese.

 

Ejot pēc pakas, ņemiet vērā: 

1. Pēc SMS saņemšanas Jums ir 7 dienas, lai izņemtu savu paku izvēlētajā punktā.

2. Lai saņemtu paku:
- jānosauc saņēmēja vārds, uzvārds un saņemtais PIN kods  vai jāuzrāda personu apliecinoši dokumenti (pase, autovadītāja apliecība vai ID karte).

3. Jāparakstās par pakas saņemšanu.

4. Pēc 7 dienām paka tiks aizsūtīta atpakaļ nosūtītājam.

 

**saņemto PIN kodu var nodot arī trešajai personai, kad  paku saņem trešā persona, tai jānosauc saņēmēja vārds, uzvārds un PIN kods


Tiklīdz paka tiks piegādāta Pickup Paku Skapī, Jūs saņemsiet SMS, kurā būs ietverta sekojoša informācija:
- pakas numurs;
- PIN kodi;
- Pickup Paku Skapja nosaukums;
- Pickup Paku Skapja adrese.

 

Ejot pēc pakas, ņemiet vērā: 

1. Pēc SMS saņemšanas Jums ir 7 dienas, lai izņemtu savu paku izvēlētajā punktā.

2. Lai saņemtu paku:
- ievadiet saņemtos PIN kodus.

3. Pēc 7 dienām paka tiks aizsūtīta atpakaļ nosūtītājam.

 

**saņemtos PIN kodus var nodot arī trešajai personai

Nepieciešamības gadījumā piegādes dati tiek atrunāti ar pasūtītāju sarakstē pēc pasūtījuma apstiprināšanas.


7. Gadījumā, ja preču saņemšanas brīdī tiek konstatēti iepakojuma bojājumi, saņēmējam nekavējoties jāpārbauda sūtījuma saturs un bojājumu gadījumā saņēmējam 1 (vienas) darba dienas laikā jāsazinās ar bycorean.com klientu servisu un jāinformē par radušos situāciju, sūtot e-pasta vēstuli uz

corean@inbox.lv, vai aizpildot kontaktformu bycorean.com,

 norādot informāciju par pasūtījumu un konstatētā defekta aprakstu.

8. Ja piegādes brīdī iepakojumam nav redzamu bojājumu, taču to izpakojot konstatējat preces bojājumu vai defektu, lūdzam nosūtīt foto ar skaidri saskatāmu bojājumu un bojātās preces daļas (detaļas) numuru saskaņā ar pievienoto salikšanas instrukciju (ja tāda ir pievienota), kā arī problēmas aprakstu. bycorean.com klientu serviss ar Jums sazināsies 1 (vienas) darba dienas laikā, lai atrisinātu radušos situāciju.
9. Ja patērētājs uzskata, ka prece neatbilst līguma noteikumiem, patērētājam ir likumīgas tiesības sniegt pretenziju normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā, sūtot e-pasta vēstuli uz
corean@inbox.lv, vai aizpildot kontaktformu bycorean.com, norādot pasūtījuma numuru.
10. Pēc minēto pretenziju un paziņojumu saņemšanas Sabiedrība izvērtē to pamatotību un sniedz atbildi 5 (piecu) darba dienu laikā no attiecīgās pretenzijas vai paziņojuma saņemšanas, nosūtot e-pasta atbildi uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Atbildē Sabiedrība Jums paziņo par pretenzijas pamatotību un citiem būtiskiem jautājumiem.

11. Iegādājoties noteiktas preces atsevišķās kategorijās bycorean.com interneta veikalā, pasūtījuma saņemšanas brīdī preces dizains/krāsa var atšķirties no attēlā redzētā. Šādām precēm (asorti preces zem viena preces koda, bet ar dažādām krāsu/dizaina variācijām)  iespējamas ražotāju noteiktas modifikācijas. Šīm precēm pie produkta apraksta ir pievienots paskaidrojošs teksts par iespējamu krāsas/dizaina nesakritību, saņemot pasūtījumu.
12. Atlaižu kodus nav iespējams samainīt pret naudu un tie nesummējas (atlaižu kodi - bycorean.com iepriekš izsūtīti Jums bez starpniekiem, vai publicēti bycorean.com lapā Facebook 
https://www.facebook.com/bycorean/.13. DĀVANU KARTES IEGĀDES UN LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Dāvanu kartes iespējams iegādāties mājas lapā bycorean.com.
Iegādājoties dāvanu karti, iespējams izvēlēties tās nominālvērtību un vienu no piedāvātajiem dizaina veidiem. 

  • Dāvanu karte ir bezskaidras naudas maksājuma līdzeklis, ar kuru iespējams norēķināties par bycorean.com pieejamajām precēm.

  • Dāvanu karti var izmantot vienu reizi, tās atlikusī, neizmantotā vērtība tiek automātiski dzēsta.

  • Dāvanu karti pircējs var lietot kopā ar citiem maksāšanas līdzekļiem - šobrīd ar apmaksu pārejot uz internetbanku.

  • Dāvanu karti nav iespējams apmainīt pret naudu.

  • Dāvanu karte derīga 6 mēnešus no tās iegādes dienas.

  • Dāvanu karti, kurai beidzies derīguma termiņš ne vairāk kā 3 mēnešus, ir iespējams pagarināt uz 1 mēnesi, samaksājot 20% no kartes vērtības. Karti, kurai ir beidzies derīguma termiņš vairāk kā 3 mēnešus, nav iespējams atjaunot, un nauda netiek atgriezta.