Piegāde un atgriešana

VidaXL ražotāja preces tiek piegādātas BEZ MAKSAS ar DPD kurjera starpniecību 5-7 darba dienu laikā. Pirms piegādes saņemsiet no DPD sms, vai zvanu par piegādes laiku. Ja nepieciešams, to var arī mainīt ziņojot par to DPD.

VidaXL preču atgriešanair BEZ MAKSAS. Kurjers ieradīsies un paņems preces no jums pats, iepriekš brīdinot Jūs par ierašanās laiku.

Preces tiek iepakotas pietiekami labi, lai aizsargātu tās sūtīšanas laikā. Preču izsūtīšana parasti notiek 1-2 darba dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas. Preču atlikumi saitā tiek sinhronizēti no noliktavas tiešsaistē un ir aktuāli pasūtījuma veikšanas brīdī. Preces uz pie mums uz vietas nav pieejamas un netiek glabātas, mēs tās pasūtam no ražotāja centrālās noliktavas.

Preču atgriešana.

 

Iegādājoties preces interneta veikalā Jūs variet izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no precču saņemšanas dienas, ja neesiet vienojušies ar pārdevēju par garāku termiņu.  http://likumi.lv/doc.php?id=141276

Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā preču atgriešana ir BEZ MAKSAS ar DPD kurjeru.

Izmantojot atteikuma tiesības, Jūsu pienākums ir bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā pēc rakstveida atteikuma nosūtīšanas atdot preci pārdevējam (dotajā variantā DPD kurjeram).

 

Atcerieties! Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā patērētājam ir tiesības preci lietot tiktāl, ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā).

Izmantojot atteikuma tiesības, patērētājs ir atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

Ja patērētājam rodas jautājumi par preces kvalitāti nekavējoties jāsazinās ar pārdevēju. Nedrīkst saviem spēkiem labot vai uzlabot iegādāto preci, nedrīkst tīrīt vai mazgāt preci ja patērētājs vēlas izmantot atteikuma tiesības.

Kā atgriezt preci?

Uzrakstīt uz epastu corean@inbox.lv ziņu par to, ka vēlaties atteikties no preces. Gaidiet ziņu no mūsu menedžera par pakas saņemšanu un naudu atgriešanu vai preces maiņu.

Vairāk par Distanču līgumiem šeit: https://likumi.lv/ta/id/266462-noteikumi-par-distances-ligumu

%d bloggers like this: